Dziś jest: 07-07-2020         Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa
Straż Miejska w Trzebnicy
IMG1.jpeg IMG2.jpeg IMG3.jpeg IMG4.jpeg IMG5.jpeg

Rok 2012

 • Zderzenie z wiaduktem

  wiadukt.jpeg W dniu 15 marca 2012r ok. godz. 19.40 na ul. Wrocławskiej doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z wiaduktem kolejowym.

 • Półkolonie z udziałem Straży Miejskiej

  DSC0466222222222222.jpegW dniu 17.01.2012r dzieci uczestniczące w półkolonii w Parku Wodnym Zdrój odwiedziły Straż Miejską w Trzebnicy. Podczas spotkania dzieci zwiedzały pomieszczenia oraz dowiedziały się jak wygląda praca Strażnika. Dodatkowo dzieci obejrzały radiowóz oraz jego wyposażenie co wzbudziło wielkie zainteresowanie jednak największe wrażenie zrobiły na nich akcesoria funkcjonariuszy (Środki Przymusu Bezpośredniego).

 • Uszkodzenie mienia

  Uszkodzone okno.jpegW dniu 26.03.2012 ok godz. 21.50 w Trzebnicy funkcjonariusze straży interweniowali w związku ze zgłoszeniem o nieletnich będących pod opieką nietrzeźwej osoby dorosłej. Na miejscu zgłoszenie nie potwierdziło się gdyż nieletnimi opiekował się trzeźwy, pełnoletni brat. 

 • Aktywność mieszkańców

  alkohol.jpegStraż Miejska pomogła nietrzeźwemu 35-latkowi dzięki aktywności mieszkańców Trzebnicy, którym nie jest obojętny los innych ludzi. W dniu 19 marca w godzinach południowych dostaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w śniegu. Osoby postronne podniosły ze śniegu mężczyznę i posadziły na ławce. 

 • Wypalanie traw

  imagesCAZUTNR9.jpeg W dniu 11.04.2012r w m. Boleścin patrol Straży Miejskiej zauważył pożar nieużytków w pobliżu zabudowań mieszkalnych. Funkcjonariusze wezwali jednostkę Straży Pożarnej i jednocześnie przystąpili do gaszenia ognia przy użyciu dostępnych na miejscu środków. Do czasu przyjazdu jednostki PSP strażnikom udało się powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia w kierunku budynków.

 • Rozbój przy DH Centrum

  imagesCAXECJCL.jpeg W dniu 22.03.2012r, w godz. wieczornych, do Straży Miejskiej zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy zgłosili, że przy DH Centrum padli ofiarami rozboju. Strażnicy niezwłocznie powiadomili Komisariat Policji i podjęli działania w celu ustalenia sprawców przestępstwa. Skoordynowane działania strażników i policjantów zaowocowały ujęciem na terenie  boiska szkolnego przy ul. Św. Jadwigi dwóch mężczyzn, których poszkodowani rozpoznali jako sprawców rozboju.