Dziś jest: 11-07-2020         Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
Straż Miejska w Trzebnicy
IMG1.jpeg IMG2.jpeg IMG3.jpeg IMG4.jpeg IMG5.jpeg

inne

 • Informacja dotycząca działań w Droszowie

  imagesCA8NJVX8.jpeg W związku ze znaczną liczbą zapytań wpływających do naszej jednostki informujemy, że działania kontrolne z użyciem urządzenia rejestrującego prowadzone w dniach 08 i 09 czerwca 2015r. w miejscowości Droszów (droga wojewódzka 340) były realizowane na zlecenie Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. Wyniki tych czynności służą celom statystycznym i na ich podstawie Straż Miejska w Trzebnicy nie będzie wszczynać postępowań w sprawach o wykroczenia

 • Pożar szałasu

  ogień.jpegW dniu 31 października br około godziny 15:30 na prośbę oficera dyżurnego PSP Trzebnica patrol udał się na ul. Piwniczną, gdzie doszło do pożaru zabudowań na terenie byłej cegielni.

 • Nieletni palący papierosy

  zakaz palenia.jpegW dniu 29 października br około godziny 08:55 podczas pieszego patrolu miasta Trzebnica p/k ładu i porządku publicznego, zauważono na ul. Św. Jadwigi przy restauracji czterech chłopców palących papierosy, którzy na widok patrolu schowali się za restauracją.

 • Kradzież sklepowa

  zlodziej.jpegW dniu 23 października br około godziny 21:20 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Trzebnicy otrzymali zgłoszenie od pracownika jednego ze sklepów na ul. Daszyńskiego o kradzieży artykułów sklepowych.

 • Rozlany olej na jezdni

  plama-oleju.jpegW dniu 16 października br około godziny 19:20 funkcjonariusze Straży Miejskiej na polecenie Komendanta udali się na drogę krajową nr 5 celem zabezpieczenia miejsca zdarzenia (rozlany olej).

 • Oleista substancja na obwodnicy

  imagesCA8NJVX8.jpegW dniu 12 października br około godziny 18:50 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Trzebnicy na prośbę oficera dyżurnego PSP w Trzebnicy udali się na drogę krajową nr 5 (obwodnica Trzebnicy) celem udzielenia pomocy jednostką PSP w usuwaniu zagrożenia na drodze.
   

 • Każdy może pomóc

  images22.jpegW dniu 12 Października br około godziny 16:10 otrzymano zgłoszenie od mieszkańców o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym pomiędzy samochodami na parkingu przy domu handlowym od strony ul. Witosa. Na miejscu fakt się potwierdził zastano młodego mężczyznę leżącego w kałuży wymiocin, bez zewnętrznych obrażeń ciała, wyczuwalna woń alkoholu.

 • Zgon w mieszkaniu

  straz-pozarna2.jpegW dniu 12 października około godziny 13:00 na prośbę oficera dyżurnego PSP Trzebnica udano się na ul. Prusicką celem zabezpieczenia wejścia do mieszkania w związku z podejrzeniem zgonu osoby. 

 • Zdarzenie drogowe

  logo-policji.jpegW dniu 08 października br na prośbę oficera dyżurnego KPP Trzebnica udano się do miejscowości Ujeździec Wielki, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. W trakcie dojazdu do miejsca zdarzenia w miejscowości Biedaszków Wielki zatrzymał patrol Straży Miejskiej zespół pogotowia ratunkowego, który poinformował funkcjonariuszy, że osobę poszkodowaną w zdarzeniu drogowym zabierają do szpitala w Trzebnicy z urazem głowy.

 • Wezwanie pogotowia ratunkowego

  pogotowie.jpegW dniu 05 października br około godziny 18:05 do siedziby Straży Miejskiej w Trzebnicy przyszedł chłopiec informując, że spadł ze schodów i potrzebuje pomocy. Po rozpytaniu oraz przeprowadzeniu badania fizykalnego stwierdzono u chłopca złamanie lewej ręki i niezwłocznie na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które po przybyciu do siedziby Straży Miejskiej zabrało chłopca do Szpitala w Trzebnicy.